روش ارسال سفارشات
تمامی سفارشات ارسالی در شهر تهران از طریق پیک و تمامی سفارشات ارسالی به سراسر ایران از طریق شرکت‌های پست و تیپاکس ارسال می‌شوند
سفارشات از چه طریقی ارسال می شود
سفارشات ارسالی در شهر تهران حداکثر پس از یک روز کاری تحویل مشتریان عزیز می‌شوند و بازه زمانی تحویل سفارشات در سراسر ایران که از طریق پست و تیپاکس ارسال می‌شوند بین 3 تا 7 روز کاری با توجه به بعد مسافت می‌باشد
سفارشات چند روزه تحویل می شود
سفارشات پیش خرید چقدر زمان می برد تا تحویل مشتری شود
ارسال و تحویل سفارشات پیش خرید به علت طولانی‌تر بودن پروسه واردات و ترخیص محصولات انتخابی مشتریان عزیز کمی زمانبرتر بوده و با توجه به نوع محصول، ابعاد و ... متغیر بوده و بین 3 تا 8 هفته کاری زمان می‌برد تا تحویل مشتریان شود
استفاده از خدمات گارانتی
تمامی سفارشات ارسالی در شهر تهران از طریق پیک و تمامی سفارشات ارسالی به سراسر ایران از طریق شرکت‌های پست و تیپاکس ارسال می‌شوند
شرایط انصراف از پیش خرید
در صورتی که مشتری از پیش خرید خود منصرف شود می‌بایست حداکثر ظرف 3 روز کاری، کنسلیه پیش خرید خود را با بخش فروش اول الکترونیک مطرح کرده تا سایر هماهنگی‌ها جهت لغو سفارش و عودت وجه انجام شود. با توجه به نوسانات قیمت و برنامه ریزی برای واردات کالاهای سفارشی پیش خرید شده، بعد از 3 روز امکان تغییر یا لغو سفارش وجود ندارد.
شرایط انصراف مشتری از خرید
1- در صورتی که مشتری پیش از ارسال سفارش از خرید خود منصرف شود، می‌بایست هر چه سریع‌تر با بخش فروش تماس بگیرد و این مسئله را به کارشناسان بخش فروش اعلام نماید و در صورت تمایل، نسبت به تغییر سفارش و یا عودت مبلغ پرداخت شده اقدام نماید. لازم به ذکر است که پس از انصراف از خرید، در صورتی که مشتری هزینه سفارش خود را به صورت اینترنتی و یا روش‌های مشابه پرداخت کرده باشد، مبلغ سفارش حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری به حساب وی واریز خواهد شد.

2- در صورتی که مشتری پس از ارسال سفارش و حداکثر تا 1 روز پس از دریافت محصول از خرید خود منصرف شود، می‌تواند با بخش فروش تماس بگیرد و این مسئله را به کارشناسان بخش فروش اعلام نماید و پس از انجام هماهنگی‌های لازم نسبت به تغییر سفارش و یا عودت مبلغ پرداخت شده اقدام نمایید. بدین ترتیب مشتری می‌بایست بسته‌بندی باز نشده محصول و سایر متعلقات آن را به همراه فاکتور جهت عودت به فروشگاه اینترنتی اول الکترونیک ارسال نماید. در اینصورت، مبلغ سفارش حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالای عودت داده شده و هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری می‌باشد.
توجه: در صورت باز شدن بسته‌بندی یا پلمپ و آسیب رساندن به جعبه، کالای شما از شرایط ویژه عودت کالا برخوردار نخواهد شد.

شرایط عودت کالا
در صورتی که محصول سفارش داده شده به واسطه حمل و نقل دچار آسیب شده باشد به طوری که آسیب وارد شده بدون باز کردن بسته‌بندی و تنها از طریق مشاهده بسته محصول قابل مشاهده باشد، مشتری می‌بایست به محض دریافت محصول این مسئله را به اطلاع حامل برساند و پس از بررسی و تأیید آن، بدون آنکه بسته‌بندی محصول را باز نماید و یا تغییری در آن ایجاد نماید، به منظور عودت محصول به فروشگاه اینترنتی اول الکترونیک، آن را به همراه فاکتور (در صورتی که حامل از طرف شرکت انتخاب شده باشد) به حامل بازگرداند. پس از بررسی محصول عودت داده شده توسط کارشناسان بخش فروش، در صورتی که تحویل قبل از ظهر انجام شده باشد، کالای مشابه در همان روز و در صورتی که تحویل بعد از ظهر انجام شده باشد، کالای مشابه در صبح روز بعد مجددا برای مشتری ارسال می‌شود. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالای عودت داده شده و هزینه ارسال مجدد بر عهده فروشگاه اینترنتی اول الکترونیک یا حامل می‌باشد.
در صورتی که محصول سفارش داده شده از نظر فیزیکی دچار آسیب شده باشد به طوری که تنها با باز کردن بسته‌بندی و از طریق مشاهده بسته محصول قابل مشاهده باشد، مشتری می‌بایست حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول، آن را به همراه فاکتور و سایر لوازم الحاقی و به نحوی که با حمل دچار آسیب مجدد نشود به فروشگاه اینترنتی اول الکترونیک بازگرداند. پس از بررسی محصول عودت داده شده توسط کارشناسان بخش فروش، کالا ظرف مدت ۴۸ ساعت با همان مدل یا مدلی دیگر تعویض خواهد شد و در صورت عدم وجود مدل دیگر با تمایل مشتری مبلغ پرداخت شده عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالای عودت داده شده و هزینه ارسال مجدد بر عهده فروشگاه اینترنتی اول الکترونیک می‌باشد.
توجه: در صورت آسیب به جعبه، پاره کردن و یا نوشتن بر روی آن و یا همچنین آسیب رساندن به لوازم موجود در داخل بسته، کالای شما از شرایط ویژه عودت کالا برخوردار نخواهد شد.
- در صورتی که تفاوت‌های موجود بدون باز کردن بسته‌بندی و از طریق مشاهده بسته محصول قابل مشاهده باشد مشتری می‌بایست محصول را به همراه فاکتور و سایر لوازم الحاقی آن به حامل بازگرداند. پس از بررسی محصول عودت داده شده توسط کارشناسان بخش فروش، کالا ظرف مدت ۴۸ ساعت، با همان مدل یا مدلی دیگر تعویض خواهد شد و در صورت عدم وجود مدل دیگر مبلغ پرداخت شده با تمایل مشتری به وی عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالای عودت داده شده و هزینه ارسال مجدد بر عهده فروشگاه اینترنتی اول الکترونیک می‌باشد.
۲- در صورتی که تفاوت‌های موجود بدون باز کردن بسته‌بندی و از طریق مشاهده بسته محصول قابل مشاهده نباشد مشتری می‌بایست پس از تماس با بخش خدمات پس از فروش و حداکثر ظرف مدت ۱۲ ساعت پس از دریافت محصول، آن را به همراه فاکتور و سایر لوازم الحاقی به فروشگاه اینترنتی اول الکترونیک بازگرداند. پس از بررسی محصول عودت داده شده توسط کارشناسان بخش خدمات پس از فروش، کالا ظرف مدت ۴۸ ساعت با همان مدل یا مدلی دیگر تعویض خواهد شد و در صورت عدم وجود مدل دیگر با تمایل مشتری مبلغ پرداخت شده به وی عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالای عودت داده شده و هزینه ارسال مجدد بر عهده فروشگاه اینترنتی اول الکترونیک می‌باشد.
توجه: در صورت آسیب به جعبه، پاره کردن و یا نوشتن بر روی آن و یا همچنین آسیب رساندن به لوازم موجود در داخل بسته، کالای شما از شرایط ویژه عودت کالا برخوردار نخواهد شد.
ضمانت سلامت کالا به این معنی است که تمامی محصولات خریداری شده از این فروشگاه اینترنتی باید از نظر فیزیکی و ظاهری به صورت سالم به دست مشتریان تحویل داده شوند.
ضمانت سلامت کالا
سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش